Ławki nowoczesneZnaleziono 115 produkty

Ławki nowoczesne

Naszą ofertę ławek można podzielić właściwie na dwie odrębne linie produktowe. Z jednej strony mamy ławki Retro, czyli głównie ławki żeliwne, których projekty oparte są na klasycznych tradycyjnych wzorach. Z drugiej strony ławki modern, zaprojektowane przez naszych specjalistów z myślą o współczesnej architekturze dużych aglomeracji miejskich. Ławki modern doskonale będą się prezentowały w nowoczesnych obiektach jak centra biznesowe, czy galerie handlowe. Dzięki rozmaitym wariantom, od ławek z oparciem, poprzez ławki dwustronne po ławki bez oparcia, z pewnością znajdą Państwo ławki, które sprostają Państwa wymaganiom.

Ławki modern, dzięki prostemu, nieskomplikowanemu designowi i naturalnemu surowemu pięknu szlachetnej stali nierdzewnej urzekają estetycznym minimalizmem. Zastosowanie odpowiednich materiałów sprawia, że ławki będą znakomicie funkcjonować nawet w skrajnie trudnych warunkach, a dzięki przemyślanym rozwiązaniom projektowym ich użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Ławki mogą również zostać pomalowane na dowolne z kolorów palety RAL, a w przypadku drewna dowolny wg. palety GORI. Ławki ZANO modern łączą w sobie funkcjonalność i elegancje.

Polecamy także inne produkty zaprojektowane w ramach linii modern. Nasze ławki znakomicie współgrają z nowoczesnymi koszami na śmieci, słupkami odgradzającymi, czy stojakami rowerowymi. Jeśli chodzi o kosze na śmieci to podobnie jak w przypadku ławek różnorodność modeli i opcji pozwoli Państwu dobrać odpowiednie kosze, które płynnie wpasują się w charakter miejsca gdzie zostaną umieszczone. Słupki ze stali nierdzewnej mogą zabezpieczać budynki, wyznaczać ścieżki dla pieszych i rowerów, czy odgradzać strefę parkowania.