Ławki klasyczneZnaleziono 52 produkty

Ławki klasyczne

Interesują Cię stylowe ławki o zabytkowym charakterze? Myślę, że zaciekawi Cię również nasza oferta. Modele zaprojektowane w ramach linii Retro to projekty inspirowane klasycznym wzornictwem małej architektury i metaloplastyki zabytkowych polskich miast. Do tej grupy zaliczamy przede wszystkim ławki żeliwne, a także niektóre modele ławek ze stali czarnej. Produkty te ze względu na swój ozdobny, klasyczny charakter trafiają często na ulice i do parków zabytkowych dzielnic takich miast jak chociażby Kraków, Warszawa, czy Wrocław. Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak w praktyce sprawdzają się nasze ławki polecamy, wycieczkę do Krakowa i spacer po tutejszych plantach. Firma ZANO jest generalnym wykonawcą i konserwatorem małej architektury tych przepięknych, zabytkowych miejskich ogrodów.

Dlaczego właśnie żeliwo? Przede wszystkim dlatego, że żeliwo jest materiałem, który bardzo łatwo kształtuje się w procesie odlewniczym, co sprawia, że można z niego wykonywać nawet bardzo skomplikowane wzory i kształty. Oprócz tego jest to materiał bardzo wytrzymały i dość odporny na korozję, co sprawia, że idealnie nadaje się do produkcji obiektów małej architektury. Oprócz żeliwnych nóg naszych ławek z żeliwa wytwarzamy także ozdobne elementy wykończeniowe obiektów takich jak min. kosze na śmieci, słupki ogrodzeniowe, tablice informacyjne. Dzięki temu korzystając z naszej oferty mają Państwo możliwość kompleksowego wyposażenia ulic Waszego miasta elementami, które będą ze sobą doskonale współgrały.

Lecz nasz oferta to nie tylko ławki żeliwne. Jeśli interesują Państwa stylowe meble miejskie w nieco odmiennej stylistyce polecamy także nasze ławki ze stali czarnej. Model takie jak ławka 027, to ciekawa propozycja miejskich ławek parkowych i ulicznych. Natomiast model 026 to klasyczna ławka oparta na konstrukcji z rur stalowych, ze szczebelkowym siedziskiem. Oprócz ławek klasycznych produkujemy także ławki nowoczesne, zaprojektowane w ramach linii ZANO modern.